KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13592697

nr 1359 2697

Blandteknik

3 st, Carlo Zetterqvist, motiv från Ulriksdahls Wärdshus, Signerde, 1971, oramade lösa blad, bladets mått: 36x21 - 45x53 cm. Signerad

Utrop:

500 kr

måndag 9 november 2020
kl 19:56:49